zabiegi-kosmetyczne1.png
paznokcie1.png
makijaz1.png
makijaz-permanentny1.png
masaz1.png

 

 

 

SKORA TRADZIKOWA

Nieestetyczne wypryski i zaskórniki to nie wszystko, co może spotkać osobę, która narzeka na trądzik. Jest ona również narażona na powstawanie blizn po trądziku – mogą być to blizny niewielkie, ale też nawet nierówne ubytki w skórze, które osiągają większe rozmiary.

Powstają one głównie wtedy, gdy nieodpowiednio podchodzi się do pielęgnacji cery trądzikowej, lecz czasami po prostu samoczynnie pojawiają się po zniknięciu zmiany trądzikowej. Są dość trudne do usunięcia, ale na szczęście istnieją dzisiaj sposoby na to, aby móc znacznie je zmniejszyć i nawet w całości zlikwidować.

Nieestetyczne blizny potrądzikowe

Blizny potrądzikowe mogą pojawiać się zarówno na twarzy, jak i na plecach czy dekolcie – wszędzie tam, gdzie pojawiały się wypryski. Nieestetyczne zbliznowacenia mogą mieć różny kształt oraz głębokość. Czasami zanikają po kilku tygodniach lub miesiącach od wyleczenia wyprysku, innym razem mogą pozostać na skórze przez lata. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby właściwie obchodzić się ze swoją skórą – szczególnie ta trądzikowa jest podatna na tworzenie się blizn, chociaż czasami wskazuje się, że jest to kwestia genetyki. Niemniej jednak z bliznami warto walczyć, aby mieć gładką cerę.

 

2013 01 18 09 36 34 skora tlusta mloda tradzikowa

 

Kwas salicylowy 30%

Zabieg wygładzający naskórek o działaniu keratolitycznym. Przeznaczony dla cery tłustej, ze skłonnościami do trądziku i powstawaniem pojedynczych zmian skórnych. Kwas salicylowy ma umiarkowane właściwości keratolityczne, przez co pozbywamy się wyłącznie zalegającej warstwy martwych komórek warstwy rogowej. Po zabiegu cera jest odświeżona, matowa i oczyszczona.


Wskazania:

- skłonność do powstawania zmian trądzikowych,
- skłonność do powstawania zaskórników,
- skóra zanieczyszczona,
- skóra tłusta.


Czas zabiegu: 40 min

ZŁUSZCZANIE: delikatne, można ukryć pod makijażem,problemy cery tlustej widocznie zmniejszone.

 

logo-arkana


Zabieg normalizująco-nawilżający "Sebum Control”

Zabieg silnie reguluje wydzielanie sebum. Zawiera składniki aktywne o działaniu ściągającym pory, redukującym podrażnienia i wypryski oraz ogranicza rozwój niepożądanych bakterii.

Specjalnie skomponowane serum zawiera ceramidy o właściwościach uszczelniających płaszcz hydro-lipidowy naskórka, co pomaga utrzymać cenne nawilżenie oraz cholesterol o właściwościach ochronnych na
skórę.

Po zabiegu skóra jest ukojona, nawilżona i matowa.

Czas zabiegu: 60-90 min

dp-original-14808

 

Oczyszczanie intensywne "Pure Skin"

Oczyszczenie bardzo zanieczyszczonej skóry przy użyciu vapozonu. Po manualnym usunięciu zmian nakładane jest serum lub odpowiednio dobrana ampułka o właściwościach antybakteryjnych i regulujących pracę gruczołów łojowych. Następnie nakładana jest wyciszająca, nawilżająca i wygładzająca maska algowa.

Czas zabiegu: 60-90 min

Read 632 times
l1 l2l2

l1 l1