zabiegi-kosmetyczne1.png
paznokcie1.png
makijaz1.png
makijaz-permanentny1.png
masaz1.png

 

 

STYLIZACJA PAZNOKCI 

 

kliknij-tutaj

 

W Camayo możesz skorzystać z szerokiej gamy oferty :

 

- Stylizacja paznokci na formie metodą żelową/akrylową

- Wzmacnianie naturalnej płytki

- Niepowtarzalne wzory kolorowym akrylem lub żelem

- Zdobienia farbami akrylowymi

- Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

- Manicure klasyczny

- Pedicure kosmetyczny

- Pedicure leczniczy

- Manicure hybrydowy

- Żelowanie paznokci u stóp

- Permanentny french

- Zabiegi SPA na dłonie i stopy - Promocyjne pakiety

- Metoda żelowa

- Metoda akrylowa

- Żel design

- Akryl design-3D, kwiaty itd

- One stroke design

 

Dbając o zadowolenie klientów wciąż podnosze swoje kwalifikacje i poszerzam wachlarz zabiegów wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom.

 

Poniżej przedstawiam krótki słownik pojęć wraz z opisem usługi:

 

Stylizacja paznokci – umiejętność „formowania” paznokci za pomocą masy żelowej lub akrylowej, a także metody łączonej – COMBO. Stylizacja często wiąże się z przedłużaniem paznokci. Przedłużanie paznokci odbywa się z wykorzystaniem formy/szablonu. Technikami przedłużania paznokci są:

 

DSC 0032metoda żelowa (odpowiednie przygotowanie płytki paznokciowej, przedłużenie za pomocą tipsa lub formy,

nałożenie odpowiedniej ilości masy żelowej zachowując poprawną budowę, opiłowanie i nabłyszczenie paznokci; metoda wymaga użycia lampy UV)

 

 

 

 

 

DSC 0640- metoda akrylowa (pierwsza z metod przedłużania paznokci; odpowiednie przygotowanie naturalnego paznokcia, przedłużenie za pomocą tipsa lub formy,

nałożenie odpowiedniej ilości masy akrylowej, opiłowanie i nabłyszczenie; masa akrylowa powstaje z połączenia proszku akrylowego z płynem; nie wymaga lampy UV)

 

  

 

 

DSC 0045- metoda COMBO (połączenie metody żelowej i akrylowej).

 

Zarówno przy metodzie żelowej jak i akrylowej i COMBO można zastosować szeroką gamę kolorystyczną danej masy, a także wiele form zdobnictwa – od zatapianych ozdób po malowanie farbkami czy tworzenie zdobień 3 D kolorowym akrylem.

 

   

DSC 0608

Stylizacja/przedłużanie paznokci jest świetną alternatywą dla osób, które chcą mieć piękne paznokcie, jednak nie są w stanie utrzymać ładnych paznokci naturalnych. Stylistka wykonująca zabieg powinna umieć umiejętnie dopasować kształt przedłużanych paznokci do dłoni, a także zastosować metodę oraz zdobienie wg życzenia klientki stosując przy tym profesjonalne doradztwo oraz wykorzystując najwyższej jakości produkty do pracy.

 

 

 

 

DSC00392

Stylizacja paznokci to również umiejętność rekonstrukcji paznokci obgryzionych za pomocą dostępnych metod przedłużania.

handandfeet

 

Manicure – zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Manicure stosują kobiety i mężczyźni, którzy pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci. Wyróżniamy:

- manicure biologiczny

- manicure SPA (podstawowy zabieg manicure wzbogacony o aromatyczną kąpiel dłoni z dodatkiem kulek musujących, peelingiem, maską  oraz zakończony masażem dłoni).

Każdy rodzaj manicure może być zakończony malowaniem paznokci wg uznania klientki (kolor, french).

shellacad

 Manicure hybrydowy to stylizacja naturalnej płytki lakierożelem nakładanym jak lakier do paznokci, ale o trwałości żelu. To jeden z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Wśród jego zalet wymienia się przede wszystkim gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia, a jego efekty utrzymują od 2 do 3 tygodni.

Pedicure to zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u stóp.

 

 

Pedicure kosmetyczny – zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z okolic pięt oraz podbicia stóp. Zabieg ten może zostać zakończony malowaniem paznokci.

Pedicure SPA - podstawowy zabieg pedicure kosmetyczny wzbogacony o aromatyczną kąpiel stóp z dodatkiem soli i innych preparatów z linii SPA wraz z peelingiem i maską oraz zakończony masażem stóp.

 

2012-11-30-manicurepedicure1Pedicure hybrydowy to stylizacja paznokci u stóp lakierożelem UV HYBRID. Zdobienie wg życzenia klientki.

 

Żelowanie paznokci u stóp to stylizacja paznokci żelem UV. Duży wybór możliwości zdobień – od stylizacji french po kwiatki akrylowe.

 

Proponowane ksztalty paznokci

945992 402968236484834 1571390180 n

 

 

ZAPRASZAM